Mizuno

( ilość produktów: 33 )

Każdy sportowiec, zarówno profesjonalny, jak i zamiłowany amator, bierze pod uwagę buty najwyższej jakości. Buty Mizuno to modele, które zapewniają doskonałą wygodę oraz odpowiedni design.

Mizuno Wave Rider na twarde nawierzchnie z bardzo dobrą amortyzacją. Inspire, buty stabilizujące, dla osób ze stopą pronującą. Modele terenowe, jak Daichi oraz Mujin, w których nawet najtrudniejszy teren nie będzie wyzwaniem. Z małego sklepu do fabryki. Z lokalnej firmy do globalnej marki. Buty Mizuno to połączenie zaawansowanych technologii i tradycji. Początkiem rozwoju sprzętu biegowego w Mizuno były kolce biegowe, wykonane specjalnie na Igrzyska Olimpijskie w Amsterdamie, a uwieńczeniem niesamowity rekord świata w Tokio w 1991 r. na dystansie 100 m ustanowiony przez Carla Lewisa. Lata 90-te to stale rosnąca oferta marki oraz pojawiające się technologiczne nowinki. W 1997 r. pojawiła się technologia "Wave" obecna po dziś dzień w najnowszych modelach biegowych.

Zaawansowane technologie w butach Mizuno

Męskie buty do biegania Mizuno cechują się dużym zaawansowaniem technologicznym. Subtelny design łączy się z wysoką precyzją oraz solidnym wsparciem dla biegacza. Dzięki zaawansowanej amortyzacji i przyczepności idealnie nadają się do biegania na grząskim, jak i płaskim terenie. Buty biegowe Mizuno to szybkie i lekkie buty idealne do pokonywania dużych ilości kilometrów. Firma Mizuno zapewni płynny bieg bez względu na wagę biegacza oraz długość dystansów jakie pokonuje. Modele od Mizuno są idealnie kompatybilne z oferowanym przez markę sprzętem do profesjonalnych ćwiczeń, zapewniając przy tym jeszcze lepsze i długotrwałe postępy.

Lekkość i wygoda - obuwie Mizuno

Biegacze szukają przede wszystkim obuwia, które zapewni im odpowiednią wygodę w czasie biegania, ale również przyczyni się do zdrowego ruchu. Wszystko to posiadają buty Mizuno, które cechują się nieprzeciętną wygodą oraz odpowiednią lekkością. Struktura i materiał tego typu zapewniają możliwość brania udziału w maratonach na długie dystanse. Dzięki lekkości obuwia stopa nie męczy się zbytnio i jego gotowa na długotrwały wysiłek.

Buty Mizuno to modele zapewniające zaawansowaną wygodę, jak i przystosowanie do odpowiednich warunków terenowych. Dzięki temu sportowcy nie muszą martwić się o zdrowe ułożenie stopy i odpowiednią amortyzację niezależnie od podłoża.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.93 / 5.00 5979 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-06-25
  Super ! Rewelacja by była jakby dla stałego klienta był rabat na kolejne zakupy
  2024-06-23
  Wszystko przebiegło perfekcyjnie! Polecam.
  pixel